Browsed by
Dzień: 4 września 2019

Mireczki minęło 4 lata od…

Mireczki minęło 4 lata od…

Mireczki minęło 4 lata od kiedy @szancik zamieścił słynny post o tym jak się wyżywić w Polsce za 100 zł miesięcznie. Ciekawi jesteście ile trzeba zapłacić dziś za te same zakupy ? XD Ja sprawdziłem.. Przypomnijmy jednak jak to wyglądało kiedyś 1kg ryżu ok.3zł 1kg makaronu ok.2,5 zł 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł 6kg ziemniaków ok.8zł 2kg margarany ok 5 zł 150 bułek około 50zł 10 paczek Chochoszoków ok. 20 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około…

Read More Read More